KAPAT X FOTO AÇ X

TAHE HavacıIık Hakkında

İş seyahatlerinin en önemli sorunu; tarifeli seferlere olan bağımlılığın zaman yönetimine negatif etkisidir. TAHE'nin misyonu bu konuda size yardımcı olmaktır. Uçağımız büyük havayolu şirketlerinin rota ve uçuş saatlerinden bağımsız hareket etmenizi sağlar ve yer bulma sorununu ortadan kaldırır. Nereye ne zaman uçacağınıza siz karar verir, değerli olan zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Siz uçağa adım atar atmaz görevimiz sizi
- İstediğiniz zaman
- İstediğiniz yerden
- İstediğiniz yere güvenli ve konforlu şekilde ulaştırmaktır.

Özel havacılık şirketleri arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni, kalitenin vazgeçilmezleri arasında bulunan güvenirlik, mükemmel servis ve esnekliğe önem vermemizden kaynaklanmaktadır. İş seyahatiniz sırasında ekibinizle rahat bir ortamda randevularınız için hazırlık yapabilir veya özel seyahatinizde istediğiniz menülerden oluşan servisimiz eşliğinde dinlenerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Stresten uzak seyahat ederken "First Class" servisimizin keyfini çıkarmanızı öneririz.

Şirketimiz Ankara merkezlidir. Uçağımız Esenboğa Havaalanı Hangarlar Bölgesinde 900 m2 üzerine kurulu kapalı hangarda bulunmaktadır. 2010 yapımı Gulfstream G 150 uçağımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

TAHE Havacılık, "Hava Taksi İşletmeciliği Hizmeti" sektöründe TÜV Rheinland Uluslararası Standartlar Sertifikasyon ve Denetim A.Ş.'nin ISO 9001 : 2008 denetleme standartlarını başarı ile tamamlamıştır.

Uçağımızın bakımı uluslararası standartlarda Jet Aviation Zürich ve Düsseldorf'ta yapılmaktadır.

Deneyimli Kaptan Pilotlarımız, Teknik Personelimiz ve Kabin Görevlilerimiz düzenli olarak yurt içi ve yurt dışı ileri eğitime katılmaktadırlar. Ekibimiz sizin istediğiniz yere sadece zamanında değil aynı zamanda güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlarlar.

Hangarlama Hizmeti

Esenboğa Havaalanı Hangarlar Bölgesinde 900 m2 üzerine kurulu kapalı hangarımızda sürekli ve kısa süreli hangarlama hizmeti vermekteyiz.Soğuk kış şartlarından, Sıcak yaz aylarından ve olası çevre problemlerinden uçağınızı korumak için hangarımızda sizleri misafir etmek için hazırız.